Youtube Vanced Apk Güncel 2021*

Haziran 2021

Tüm premium özellikler açık güncel versiyon!
HEMEN İNDİR
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
apkcaddesi
Sürüm
Haziran 2021
Actualización
Haziran 2021
Gereksinimler
Android
Boyut
10mb

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Youtube Vanced Apk Güncel 2021*

Youtube Vanced Apk Tüm dünyada milyonlarca ferdin severek kullandığı youtube uygulamasının en büyük sorunlarından biri reklam ve arka planda çalışmama özelliğidir. Kullanıcıların sıklıkla şikayet etmiş olduğu bu durumu ortadan kaldıran Youtube Vanced Youtube uygulamasının en fazlaca bilinen modlaşmış versiyonlarından biri olma özelliğine sahiptir. Herhangi bir video izlerken araya giren reklamların ne aşama rahatsızlık verdiği herkesin malumu olan bir gerçektir. Bu durumu ortadan kaldırarak resmi uygulamada bulunmayan özellikleri kullanıcılara sunan Youtube Vanced reklamsız bir tecrübe imkanı sunmaktadır. Kullanıcıların severek tecrübe ettiği bu mod reklam kısıtlama ve arka planda çalışma avantajlarını sunmaktadır. Youtube’da Premium üyelik satın almak istemeyen kişilerin kısa süre içinde vazgeçilmezi haline gelmiştir. Kolay kullanım imkanı ile kullanıcılara keyifli bir deneyim imkanı sunmaktadır. apkcaddesi.com

youtube vanced apk
youtube vanced apk

youtube vanced apk 2021

İndirme işlemi fazlaca kolay ve kısa süreli bir işlemdir. İndirme işlemi daha sonra şahıs uygulamayı istediği her ortamda kullanabilmektedir.

Hemen İndir butonuna tıklayın ve bekleyin download işlemi bitince.
Bu aşamada Ayarlar- Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar ve Aç kısımlarının etkinleştirilmesi gereklidir.
İndirme işlemi hemen sonra MicroG ile bireyin kendi youtube hesabını uygulamada açması sağlanabilmektedir.
Tüm işlemlerin yapılması ondan sonra Premium bir edinim yaşanabilmesi için gerekli olan •izinlerin verilmesi öneri edilmektedir. Bu izinlerin verilmesi ardından herhangi bir ücret ödenmeden uygulama Premium olarak kullanılabilmektedir.

youtube vanced apk son sürüm

Kullanıcılara Premium bir edinim imkanı sunan Youtube Vanced mobil bir uygulama olma özelliğine sahiptir. Günümüzde sevilerek kullanılan Youtube Vanced uygulamasının indirilmesi çok kolaydır. Siyah ve beyaz olmak suretiyle iki değişik temada kullanım sunan tatbik arka planda müzik dinleme, video ve film izleme özelliğini sunmaktadır.

youtube vanced apkpure

Youtube kullanıcıların fazlaca iyi bildiği suretiyle dinlenen bir müziğin reklam ile kesilmesi kadar rahatsız edici hiç bir şey yoktur. Bu vaziyet düşünüldüğünde kurtarıcı bir uygulama özelliğine sahiptir. Hızlı video oynatma seçeneği uygulamanın sunmuş olduğu bir öteki avantajdır. Herhangi bir ücret ödemeden android işletim sistemine haiz cihazlara indirilebilmektedir. Root’lu ve Root’suz aygıtlar için değişik indirme seçeneklerine haizdir. Youtube uygulamasının kendi çerçevesi içinde tasarlandığından Youtube içerisinde ki olan tüm videolara erişim mümkündür.

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Yenilikler

Tüm premium özellikler açık güncel versiyon!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir