İnstagram Gizlilik Hesap Görme Uygulaması ***Yeni*** Çalışıyor 2021

İnstagram Gizlilik Hesap Görme uygulaması her instagram kullanıcısının aramış olduğu ve telefonlarına yüklemek istediği uygulamaların başında geliyor. Bildiğiniz benzer biçimde instagram uygulaması fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşabileceğiniz son derece popüler bir tatbik. Aile, eş dost, kendinizin ve sevdiklerinizin fotoğraflarını ve tüm aktivitelerinizi tatbik sayesinde takipçilerinize paylaşabiliyorsunuz. Instagram, her geçen gün gelişen ve gizlilik mevzularında yenilikler getiren bir uygulamanın yanı sıra gizli saklı hesapları görmek fazlaca zordur. İnstagram gizlilik hesap görme uygulaması yardımıyla artık sizlerde gizli hesapları görebileceksiniz.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme izin vermemekte. Bu yüzdende kullanıcılar gizli saklı hesapların storylerine bakmak ve gizli saklı hesaplara erişmek istiyor. İnstagramın bu katı kuralından ötürü bazı instagram kullanan kişiler takip edemedikleri kişilerin gizliden de olsa bakmak istiyor. Takip etmeden görmek istediğinizi duyar gibiyim, hemen sizlere farklı bir çare önereceğiz. İnstagram gizli hesap görme işlemini yaparak bu problemden çabucak kurtulacaksınız. Dilediğiniz hesabı takip etmeden tüm gönderilerini ve hikayelerini görebileceğiniz metot yardımıyla karşı tarafa takip isteği atmanıza gerek bile olmayacak.

Yöntem oldukca rahat ve oldukça güzel özellikleri bulunuyor. Sizlere arkadaşlık isteği gönderen kişileri kabul etmeden tüm gönderilerine bakabilir, hesapları gizli olan kullanıcıları da fake hesaplar açmadan arzu ettiğiniz an takip edebilirsiniz.

Instagram Gizli Profil Görme

İnstagram Gizlilik Hesap Görme, birçok site ve uygulamalar mevcut fakat çalışan uygulamalar ve siteler çoğu fake oluyor. Bunların dışında Lili APK bulunuyor. Bu uygulama Postegor ile aynıdır doğrusu Postegornun ürünüdür. Lili Apk son sürüm indirerek instagram gizli saklı profil görme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Kapalı Hesapları Görme

İnstagram Gizlilik Hesap Görme uygulamalarının en fazlaca bilinenleri Postegro ve Pingru uygulamalarıdır. Postegro son sürüm apk sitemizde mevcut. Bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Pingru son sürüm apk sitemizde yeniden mevcut, bağlantımızdan ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalar yardımıyla sizi engelleyen kullananların hesaplarını bile görebilirsiniz. Karşı taraf sizi görmeden siz kapalı hesapları görebileceksiniz. Hikayelerine bakacaksınız. Sizlere verdiğimiz uygulamalar stabil çalışan uygulamalardır. Her ne kadar günlük sınırı olan bir kullanım verse de işe yaraması önemlidir.

İnstagram Kapalı Hesapları Görme Uygulaması iOs

İnstagram Gizlilik Hesap Görme ios uygulamaları maalesef stabil çalışmamakla birlikte ara sıra izin vermemektedir. Maktadır.  iOs için maalesef bulunmamakta ve alternatif olarak Postegro uygulamasının internet versiyonunu kullanarak kapalı hesapları görme şansına erişebilirsiniz.

İnstagram Gizli Hikaye Görme

İnstagram gizli hikaye görme yukarıda anlattığımız uygulamalar sayesinde görülebileceği gibi bu işlemleri yaparak kimseyi takip etmeden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Konu hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir